Köyde esrarengiz olay! Önce terk edilmiş araç, sonra başsız ceset bulundu

Kastamonu‘nun Araç ilçesine bağlı Dere köyünde feci bir olay yaşandı. Köyde önce terk edilmiş bir araç bulan vatandaşlar, durumu ihbar edince aracın yakınında başı olmayan bir cansız bedene de rastlandı. Cesedin, kendisinden 3 gündür haber alınamayan bir kişiye ait olduğu tahmin edilirken otopsi incelemesi sonucunda şahsın kimliği belirlenecek.

CESET KÖPRÜNÜN ALTINDA BULUNDU

Köyde terk edilmiş halde bir bir araç bulan vatandaşlar, durumu ihbar etti. Bölgede inceleme başlatan Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, aracın yakınındaki sulama kanalının beton köprüsünün altında başsız bir ceset buldu.

Cesedin Araç ilçesine bağlı İğdir köyünde ikamet eden ve 3 gündür kendisinden haber alınamayan A.Y’ye ait olduğu tahmin edilirken jandarma ekipleri kayıp başı bulmak için bölgede kadavra köpekleri ile arama çalışmalarını sürdürüyor.

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Soruşturmayı genişleten ekipler olayla ilgili Ş.K, N.K. ve E.Ö’yü gözaltına aldı. Cumhuriyet savcısının ve olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesinin ardından ceset, Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Cesedin kimliği otopsi incelemesinin ardından kesinlik kazanacak.

Kaynak: AA / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x