Bu Altcoinler Performanslarıyla Göz Dolduruyor!

Kripto para piyasası hafta sonuna daha güçlü girmek için mücadele ediyor. Lider kripto para Bitcoin 63 bin doların etrafında dolaşırken altcoinler karışık bir görünüm sergiliyor. Bununla birlikte, yapay zeka ile ilgili başlıca altcoinler son 24 saat içinde güçlü yükseldi. Böylece, kripto piyasasının genelinden daha iyi bir performans sergiledi.

Yapay zeka odaklı altcoinler performanslarıyla göz doldurdu!

SingularityNET (AGIX) ve Fetch.ai (FET) ile ilişkili yerel kripto para birimlerinin sırasıyla %11 ve %10’un üzerinde kazançlar kaydetti. Böylece, yapay zekayla ilgili başlıca altcoinler son 24 saat içinde yükselişe geçti. Fetch.ai, iş görevlerini otomatikleştirmek için yapay zeka ve makine öğrenimini kullanıyor. FET, geçtiğimiz hafta %19’un üzerinde bir artış gördü. CoinGecko verilerine göre, AI token piyasa değeri son 24 saat içinde %11’un üzerinde bir artışla 27,9 milyar dolara ulaştı. Buna karşılık, bugünün küresel kripto para piyasa değeri 2,45 trilyon dolar seviyesinde duruyor. Bu da son 24 saatte %2,9’luk bir artış anlamına geliyor.

İlk on arasında yapay zeka ile ilgili yalnızca bir token hafif bir gerileme yaşadı. İlk on AI tokenı arasındaki diğer tüm teklifler, son 24 saat içinde %7’nin üzerinde değer kazandı. Sanatçıların üretken YZ sanat eserleri oluşturmak için bilgi işlem gücüne erişmelerine yardımcı olan merkezi olmayan bir platform olan Render’ın (RNDR) yerel tokenı da dahil olmak üzere bu altcoinler yükseldi. AI ile ilgili tokenların günlük rallisine AIOZ da katılıyor. Fiyatı geçtiğimiz gün %6 yükselerek 0,86 dolardan işlem gördü. AIOZ’un fiyatı son yedi günde %30 arttı.

Dört yapay zeka coin’i 24 saatte çift haneli kazanç sağladı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere piyasa karışık bir görünüme sahip. Bu arada, bazı altcoinler sakin bir seyir izlerken bazları güçlü artışlara tanık oluyor. Bunlar arasında yapay zeka odaklı altcoinler dikkatleri çekiyor. AI-token ilk onunda yer alan dört kripto para gün için çift haneli kazançlar elde etti. Akash Network (AKT) son 24 saat içinde %19’luk bir kazanç kaydetti. The Graph (GRT)) %14’lük bir artış gördü. Golem (GLM) ve Arkham (ARKM) aynı dönemde %10’luk bir kazanç yaşadı.

Buna karşılık, Bitcoin fiyatı son 24 saat içinde %3’ün üzerinde artış gösterdi. Böylece, lider kripto para 63.000 dolar seviyesinin üzerine çıktı. En yüksek 30 kripto para birimini temsil eden GM 30 Endeksi son 24 saatte %2,79 artışla 131,92’ye yükseldi. CoinGecko verilerine göre Bitcoin hakimiyeti %50,6, Ethereum hakimiyeti ise %14,9 seviyesinde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x